AZ ÉV MÚZEUMA/KIÁLLÍTÁSA 2020

A Pulszky Társaság múlt héten adta át a magyar múzeumi közösség és szakma életében meghatározó „AZ ÉV MÚZEUMA 2020” és „AZ ÉV KIÁLLÍTÁSA 2020” díjakat a Múzeumi ReStart keretében ahol nagy örömmel vettünk részt és 500E Ft értékű digitalizálási szolgáltatáscsomaggal támogattuk „AZ ÉV MÚZEUMA 2020” nyerteseit.

Gratulálunk a pályázat két győztesének, a Ludwig Múzeum (Budapest) és a Bleyer Jakab Helytörténeti Gyűjtemény (Budaörs) munkatársainak!
Külön öröm számunkra, hogy a tavalyi rendezvényhez hasonlóan ismét kiemelkedően szerepeltek a „MúzeumDigitár-as” múzeumok:

Bravó!

Az eseménnyel és eredményekkel kapcsolatos részletekért látogassatok el a Pulszky Társaság oldalára és olvassátok el a témában írt cikket.